0

ładowanie strony ...
Statmid | Deweloper Poznań

O nas

O nas
Statmid - nowoczesne budownictwo / Poznań

O nas

Działamy na bazie długofalowej strategii opartej na przekonaniu, że funkcjonalny i nowoczesny design w połączeniu z wysoką jakością wykonania, pozwolą z powodzeniem zbudować osiedle Nowa Rokietnica na 7 hektarach powierzchni.

Firma Statmid skupia udziałowców od lat związanych z branżą nieruchomości i budownictwa w Poznaniu. Autorski projekt inwestycji mieszkaniowych pod szyldem Nowa Rokietnica ma na celu rozwinięcie nowoczesnej przestrzeni urbanistycznej z ofertą dewelopera z opcją „pod klucz“. Wyróżniamy się wysoką kulturą współpracy z Klientem nawet długo po finalizacji transakcji. Przekonaj się, że warto z nami rozpocząć nowy rozdział w życiu!

Flagowa inwestycja w Rokietnicy zlokalizowana jest na terenach mieszkaniowych z aktualnymi planami urbanistycznymi  przeznaczonymi pod budownictwo jednorodzinne, których wyłącznym właścicielem jest spółka Statmid.

Rozszerzeniem oferty jest "butikowa" inwestycja w Kobylnikach - Apartamenty na Winklu, która obejmuje cztery lokale z ogrodami w pobliżu Jeziora Kierskiego.

 

Skontaktuj się z nami!

Wyróżniamy się wysoką kulturą współpracy z Klientem nawet długo po finalizacji transakcji. Przekonaj się, że warto z nami rozpocząć nowy rozdział w życiu!

61 670 40 44
0%